KONST / Litografier / Färglitografi 11482447
*
nr 1148 2447
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 25/90, ramens innermått: 77x56
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 december 2017
kl 20:39:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/12 22:23:30
1
100 kr
4/12 16:52:59
2
200 kr
4/12 17:05:42
1
200 kr
4/12 17:05:42
2
200 kr (Budbetjänt)
4/12 17:05:50
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1148 2447
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 25/90, ramens innermått: 77x56
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 december 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/12 22:23:30 | 1 | 100 kr |
| 4/12 16:52:59 | 2 | 200 kr |
| 4/12 17:05:42 | 1 | 200 kr |
| 4/12 17:05:42 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 4/12 17:05:50 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



